Ponsh

Ponsh je nezávislá značka ponožiek sídlacia na Slovensku. V Ponshi veríme, že dizajn, farba a funkčnosť môžu zlepšiť deň každého z nás. Preto sme sa dali na výrobu Ponshiek. Slovenských ponožiek s charakterom.

Začiatok na gymnáziu

Celý nápad vznikol začiatkom roka 2015, keď sme ako členovia žiackej školskej rady Gymnázia Golianova v Nitre chceli priniesť našej škole niečo jedinečné vo forme školského merchu. Snažili sme sa o niečo originálnejšie ako mikiny alebo tričká, ktoré má asi každá škola. Prišli sme so školskými ponožkami. Nápad zožal veľký úspech – za jedinú prestávku sme vypredali celú zásobu, dokonca sa nám ozývali bývalí študenti zo zahraničia, či by sa im nejaké neušli.

Slovensko

Myslíme si, že Slovensko sa určite nemusí hanbiť za svoje výrobky, preto by bola veľká škoda, keby sme ich nahrádzali zahraničnými iba kvôli nižšej cene, často na úkor kvality. Snažíme sa robiť každý dizajn jedinečným a hlavne sa chceme vyhnúť klasickým ponožkovým vzorom typu guľôčky, pásiky a hviezdičky. Držíme sa istého štandardu kvality, ktorý garantujeme svojim zákazníkom.

Každý náš design má svoj vlastný príbeh, v ktorom je vyjadrené, práve prečo sme ho vytvorili.

Napísali o nás

forbes ponsh ponozky vyrobene na slovensku
refresher3
startitup3